Loading...

Wady i zalety lakierów hybrydowych

odsysanie tłuszczu

Ładne, długie i zadbane paznokcie to marzenie niemal każdej kobiety. W dobie zwariowanego świata, pełnego pośpiechu i uciekającego czasu, coraz bardziej szuka się prostych rozwiązań. Jednym z nich są lakiery hybrydowe, których szczególnie rosnący trend został zauważony na przełomie ostatnich kilku lat. Nic dziwnego, ponieważ produkty stały się ogólnodostępne, a internet pełen kosmetycznych porad. Za tym sposobem zdobienia paznokci stoją jednak liczne wady i zalety:

  • Pierwsza grupa bardzo wyraźnie wspomina o możliwości uczulenia na składniki lakierów hybrydowych. Ciężko jest to zbadać, więc kobiety z reguły dowiadują się o tym już po zrobieniu takiego manicure. Kolejną wadą jest fakt, że lakiery te są dość drogie w porównaniu do standardowych. Aby wykonać całą pracę potrzebne jest bardzo wiele akcesoriów.

    Oczywiście, można pokusić się o wizytę w profesjonalnym salonie, lecz to wiąże się z kolei z wydatkiem rzędu 100 złotych na około 2-3 tygodnie.

  • Zalet tego rozwiązania jest także bardzo wiele. Nadrzędną jest to, że manicure hybrydowy trzyma się nawet do miesiąca, co ułatwia życie i zwyczajnie daje oszczędność czasową. Co więcej, wybór wśród wzorów, kolorów i faktur jest bardzo wiele, co sprowadza się do stwierdzenia, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Kolejnym faktem jest to, że produkty hybrydowe w odróżnieniu do tradycyjnych nie mają tendencji do zasychania lub psucia się (oszczędność pieniędzy). Ponad wszystko zwolenniczki manicure hybrydowego cenią sobie zaletę jaką jest swoboda wyrażania siebie, swojego charakteru i dość naturalny i niewulgarny efekt końcowy. Jest to ozdoba bardzo uniwersalna, nadająca się dla każdej kobiety.

.

www.cbssuszec.pl