Loading...

Ogród nocą

sklep meble do ogrodu https://www.ziemovit.pl/produkty/ochrona-i-profilaktyka/chwastox-complex-260-ew

W dzień każdy ogród prezentuje się pięknie. Nie ważne w jakim stylu został zaprojektowany, jakie rośliny w nim rosną. Ważne, że wszystko wygląda estetycznie i komponuje się w całość. Wyzwanie, to pokazać swój ogród nocą.

Przeznaczając mnóstwo czasu i pieniędzy na idealne dopieszczenie ogrodu, warto zadbać, by efekty naszej pracy były widoczne także nocą. Siedząc na altanie z przyjaciółmi będziecie podziwiać piękno ogrodu, ale i zdecydowanie łatwiej chodzi się po oświetlonej przestrzeni. Niemal we wszystkich ogrodach znajdują się lampki-pochodnie, które wytyczają ścieżkę do domu. Zasilane energią słoneczną ładnie się prezentują, podobnie jak lampy kształtem przypominające białe, płaskie kamienie.

W dzień gubią się wśród naturalnych kamieni, a w nocy efektownie świecą. Oświetlane jest też oczko wodne lub światło fontanny, co daje niesamowity efekt. Światło w ogrodzie odgrywa kluczową rolę. Zachwyci nie tylko gości, ale i osoby odpowiedzialne za codzienną pielęgnację kawałka zieleni – warto, tym bardziej że lampy słoneczne są tanie w utrzymaniu.

www.oce.info.pl