Loading...

Ławki dla chwili odpoczynku

www.zaganczyk.com.pl https://www.ziemovit.pl/produkty/nawozy-plynne/nawoz-plynny-do-roslin-zielonych

Bardzo ciekawym akcentem estetycznym, a zarazem użytecznym dodatkiem w ogrodzie są ławki. Ich przeznaczenie jest dość oczywiste – można na nich usiąść i w tym momencie reszta świata się nie liczy. Możemy swobodnie oddawać się relaksowi takiemu, jaki będzie nam odpowiadał. Można czytać książkę, słuchać muzyki czy dzięki sieci bezprzewodowej surfować po internecie.

Opcji jest wiele, trzeba tylko sobie taką ławkę sprawić. Bogaty wybór ławek ogrodowych czeka na nas w marketach budowlanych. Są mniejsze i większe, bardzo proste i bogato zdobione. Przy zakupie takowych trzeba zwrócić uwagę na materiał z jakiego zostały wykonane.

Znajdziemy bowiem ławki z drewna, tworzyw sztucznych, rattanu lub metalu. Każda ma swoje słabsze i mocniejsze strony. Drewniana wygląda stylowo i pasuje do każdego ogrodu, ale jeśli zabraknie właściwej impregnacji zacznie szybko niszczeć. Tworzywa sztuczne natomiast z czasem nie wyglądają tak świeżo jak w momencie zakupu, co również nie jest dobre.

Lepiej zatem, gdy ławki z drewna znajdą się pod jakimś zadaszeniem. Sensowną opcją jest rattan – naturalny, a przy tym bardzo wytrzymały.